Gabinet fizjoterapii Maja DębskaReActive Maja Dębska to gabinet fizjoterapeutyczny, który działa od 2011 roku w Krakowie. Gabinet został założony i jest prowadzony przez Maję Dębską – pasjonatkę fizjoterapii, osteopatii i sportu.

Zajmujemy się fizjoterapią, osteopatią, treningiem funkcjonalnym, przygotowaniem pacjentów i sportowców do aktywności po kontuzji czy utracie funkcji. Od zawsze naszym priorytetem opieki nad pacjentem jest filozofia oparta na holistycznym podejściu do pacjenta, aby każdego traktować indywidualnie.

Obecny zespół gabinetu składa się z wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy z zamiłowania do pracy z człowiekiem, praktykują na najwyższym poziomie zabiegi z zakresu fizjoterapii, treningu medycznego, osteopatii, psychosomatyki czy dietetyki klinicznej.

Naszym celem jest przywracanie sprawności, leczenie oraz zwiększanie świadomości własnego ciała oraz zdrowia naszych pacjentów. Pragniemy, by każdy pacjent po wizycie w naszym gabinecie żył bez bólu i w większym komforcie, ale także aby wiedział, jak ważna jest profilaktyka i słuchanie potrzeb własnego organizmu. Wyjaśniamy nie tylko, na czym będzie polegało leczenie, ale przede wszystkim jak pacjent w dłuższej perspektywie powinien dbać o swoje zdrowie psychofizyczne.

Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie pod względem fizjoterapii, rehabilitacji, medycyny sportowej oraz osteopatii. Wspieramy pacjenta całościowo, dbając o jego komfort psychofizyczny.

Często zdarza się tak, że przyczyna bólu leży zupełnie gdzie indziej, niż mogłoby się wydawać. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesna wiedzę, podstawą naszej diagnostyki jest przede wszystkim dobrze przeprowadzony wywiad z Pacjentem oraz odpowiednie wykonanie badań i testów – dzięki czemu znajdujemy przyczynę i przywracamy naturalne zdolności organizmu do samoleczenia i zdrowienia.

Skuteczna fizjoterapia to niezbędny element leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Profesjonalny fizjoterapeuta ReActive pomaga wrócić do pełni formy po urazach sportowych, operacjach, kontuzjach czy chorobach przewlekłych. Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowym leczeniu bólu i urazów narządu ruchu, jesteśmy również ekspertami w przypadku bólów kręgosłupa, szyi, głowy, kończyn górnych i dolnych, mobilizacji blizn i jesteśmy profesjonalistami w leczeniu dolegliwości psychosomatycznych.

Fizjoterapia, osteopatia i aktywność sportowa to nasza życiowa pasja.

Nasz zespól tworzą terapeuci z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą.

Rehabilitacja,osteopatia, traumatologia, psychosomatyka, dietetyka kliniczna czy trening medyczny – to dziedziny, w których od lat uczymy się u polskich jak i zagranicznych specjalistów.

Nasi terapeuci systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, wiedzę i praktykę.

Nasz gabinet oferuje zabiegi z zakresu masażu leczniczego, suchego igłowania, treningu personalnego, masażu podciśnieniowego BOA, głębokiej oscylacji, trapi mitochondrialnej, bike fittingu, terapii anti-aging, terapii no stress.

Współpracujemy z psychoterapeutą, lekarzem ortopedą, neurologiem i endokrynologiem-diabetologiem.

Naszym Pacjentom proponujemy zabiegi fizjoterapeutyczne, które prowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik terapeutycznych:

  • masaż leczniczy tkanek głębokich
  • terapii manualnej
  • treningu medycznego
  • uzupełnienie terapii o indywidualnie dobraną suplementację
  • wskazanie prawidłowych nawyków żywieniowych

Jeśli zastanawiasz się, czy wizyta w naszym gabinecie może rozwiązać Twoje dolegliwości bólowe czy dyskomfort związany ze zdrowiem, przyjdź do nas i przekonaj się.

Często spotykamy się z pacjentami, którzy mawiają, że jesteśmy ostatni na liście specjalistów, gdzie szukają pomocy oraz że rehabilitacja powinna się zacząć wówczas, gdy pojawiają się problemy po operacjach czy po kontuzjach. Nic bardziej mylnego – przede wszystkim to profilaktyka. Pomagamy nie tylko w stanach ostrych, ale także przy wielu chorobach przewlekłych, np: rzs, cukrzyca, obrzęki limfatyczne, drażliwe jelito, depresja, nerwice, ataki paniki, nadpobudliwość i wiele innych.

Nasz gabinet wyróżnia to, iż doskonale rozumiemy problemy naszych pacjentów, a naszym celem i misją jest poprawa komfortu życia, zniesienie bólu, a przede wszystkim znalezienie jego przyczyny, aż do jego całkowitego wyeliminowania.

Załoga ReActive to zespół ludzi, którzy są aktywni sportowo i czynnie uczestniczą w wielu imprezach sportowych, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie – nie tylko jako fizjoterapeuci, ale także jako profesjonalni sportowcy wielu dyscyplin.

Możemy pomagać naszym Pacjentom jeszcze lepiej rozumiejąc biomechanikę, ruch, a także ograniczenia, których pragniemy się pozbyć u naszych Pacjentów.

Systematycznie stawiamy sobie nowe wyzwania, stale dbamy o zwiększenie kompetencji, dzięki czemu podnosimy swoje kwalifikacje – podnosząc tym samym jakość naszych usług. Jesteśmy zespołem miłośników sportu, aktywności, a przede wszystkim zdrowia.

Nasze zabiegi przeprowadzamy w zaciszu przyjaznego gabinetu o wspaniałej atmosferze, mieszczącego się w centrum Krakowa.

Podczas wizyty gwarantujemy komfortowe i intymne warunki. Dysponujemy szatnią oraz łazienką dla pacjentów, można u nas skorzystać z siłowni i sauny.

Serdecznie zapraszamy
Zespół ReActive