Maja Dębska

Maja Dębska

Właścicielka, Fizjoterapeutka

Jestem fizjoterapeutą, osteopatą, pasjonatką medycyny holistycznej i mitochondrialnej, jestem terapeutą z poczuciem misji niesienia pomocy pacjentom. Jestem absolwentką Fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Moją pracę wyróżnia indywidualne podejście do każdego z nich, co pozwala na pełne dostosowanie procesu terapeutycznego. W mojej pracy nie tylko uśmierzam dyskomfort fizyczny, z którym zgłasza się do mnie pacjent. Każdego dnia podejmuję próbę zmiany świadomości, poprzez objaśnienie jak ważna w dbaniu o własne ciało jest profilaktyka. Pokazuję podopiecznym jak słuchać swojego organizmu. Moi pacjenci mogą liczyć na porady nie tylko z zakresu fizjoterapii, ale także osteopatii, dietetyki, suplementacji oraz treningu motorycznego i medycznego. W oparciu o psychofizyczny stan zdrowia podopiecznego wypracowujemy wspólnie model holistycznej terapii, który ma na celu poprawę samopoczucia poprzez zmianę dotychczasowych, złych nawyków. Współpracuję ze specjalistami z zakresu psychoterapii, ortopedii, neurologii, endokrynologii oraz diabetologii.

Wszechstronne, holistyczne podejście jest podstawą mojej pracy zawodowej. Moją pasją jest człowiek i jego złożony układ. Od zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało, jego budowa, psychika, wpływ poszczególnych elementów na sprawne funkcjonowanie organizmu. Kierunek, który wybrałam, daje mi możliwość ciągłego pogłębiania mojej wiedzy oraz samodoskonalenia. Dzięki wieloletniej pracy i ciągłym szkoleniom, stale zyskuję wiedzę na temat konwencjonalnych i coraz częściej niekonwencjonalnych metod pracy z pacjentami. Od lat interesuję się medycyną mitochondrialną-metaboliczną, która jest medycyną przyszłości. Często terapię uzupełniam o indywidualnie dobraną suplementację. Moją pasją jest także dietetyka oraz naturoterapia, terapia olejkami eterycznymi i ziołami.

Prywatnie jestem osoba trenującą wyczynowo od najmłodszych lat. Skończyłam Szkolę Mistrzostwa Sportowego w pływaniu, trenując wyczynowo pływanie i wioślarstwo w AZS Kraków. Ponadto brałam udział w kilkunastu imprezach biegowych, maratonach (dystans 42,195 km nie jest mi obcy). Kilka lat trenowałam sporty sylwetkowe w federacji IFBB. Obecnie wróciłam do korzeni, czyli do sportów wytrzymałościowych, całkowicie pokochałam rower szosowy, bieganie oraz polubiłam się na nowo z basenem, po to by wystartować w tym roku w Iron Man – zacznę od dystansu ½.

Z zamiłowania zajmuję się także opieką z zakresu treningu personalnego, medycznego, prowadzę zajęcia ze sportowcami i z osobami, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i wygląd sylwetki.

Moje motto: ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu.

Wolny czas bardzo chętnie spędzam na podróżach i w obecności natury, im ciszej i bardziej zielono tym lepiej, książki jakie czytam to raczej te o “Było sobie życie”, a dobry film i muzyka pozwalają się zrelaksować na co dzień.


Mariusz Gnoiński

Mariusz Gnoiński

Fizjoterapeuta

mgr Fizjoterapii (Absolwent AWF w Katowicach)
Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Mięśni, Ścięgien i Więzadeł
Członek PTMSu oraz Medycyny Manualnej

Kursy i szkolenia: Trener przygotowania motorycznego, Short Track Trener UEFA A, Instruktor Jazdy konnej, Funkcjonalna Osteopatia i Integracja, Funcional Movement Screen, Osteopatia w Sporcie, Akademia Osteopatii AO, Strukturalna Osteopatia i Łagodna Chiropraktyka (dr Ackermann), Neuromobilizacja, Taping sportowy, Kinesiology Taping, Akupunktura, Hirudoterapia, Fascial Distortion Model (FDM), McKenzie, Cyriax, Kaltenborn, Ultrasonografia narządu ruchu, Medycyna chińska – akupunktura, Wkładki Formhothicts, Terapia przeciwbólowa aparatem Algonix, Klawiterapia, Performance Stability

Zainteresowania: sport (golf, jazda konna, piłka nożna, narty, siatkówka, koszykówka, pływanie), psychologia, filozofia, medycyna niekonwencjonalna


Karolina Kubacka

Karolina Kubacka

Fizjoterapeutka

Jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Moje zainteresowania wiążą się ze studiowanymi kierunkami. Specjalizacją jaką wybrałam była odnowa psychosomatyczna oraz coaching w rekreacji, dzięki czemu zdobyłam szersze spojrzenie na zdrowie, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. To skłoniło mnie to rozpoczęcia studiów z fizjoterapii, gdzie odnalazłam swoją prawdziwą pasję i chęć pogłębiania wiedzy o człowieku i jego ciele w ujęciu holistycznym.

W pracy chcę skupiać się na połączeniu terapii wraz z motywacją pacjenta do prowadzenia zdrowego trybu życia, ponieważ uważam, że najważniejsze jest pozytywne nastawienie do zmian oraz profilaktyka. Interesuje mnie również fizjoterapia i rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych, a także holistyczne spojrzenie na człowieka, pod względem psychofizycznym. Ważne jest dla mnie również leczenie poprzez kinezyterapię i trening medyczny.

Od zawsze byłam związana ze sportem i do dziś kontynuuję aktywny tryb życia i lubię być w ruchu. Latem jestem otwarta na wszelkie aktywności outdoorowe, podróże i zwiedzanie. Zimą czasem wolę odpocząć przy dzbanku kawy i literaturze kryminalnej. Oprócz nauk przyrodniczych często staram się rozwijać inne zainteresowania, a szczególnie poznawanie świata, miast i zabytków. Najbardziej w życiu nie lubię nudy i staram się ciągle rozwijać i znajdować czas na nowe doświadczenia. Interesuję się również zagadnieniami rozwoju osobistego oraz psychologii motywacyjnej, do czego przyczyniła się specjalizacja coachingu. W przyszłości chciałabym spróbować sztuk walki i zwiedzić całą Europę. W wolnych chwilach ćwiczę rekreacyjnie jogę oraz spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.

Kursy jakie ukończyłam:

 • Masaż tkanek głębokich (czerwiec 2017)
 • Anatomia palpacyjna (marzec 2019)
 • Terapia kobiet w ciąży w modelu holistycznym (luty 2020)
 • Terapia manualna w pediatrii – ciąża i narodziny (lipiec 2020)
 • Ostry dysk w modelu Postural Fulcrum by Rafał Krasicki (wrzesień 2020 i listopad 2020)
 • Badanie i terapia dysfunkcji odcinka szyjnego kręgosłupa i kończyny górnej (październiki 2021)

Patryk Talaga

Patryk Talaga

Fizjoterapeuta

Nazywam się Patryk Talaga, jestem fizjoterapeutą, który stawia sobie wysokie cele, a ryzyko to moje drugie imię – dlatego nie boje się trudnych przypadków, a moją ogromną pasją są sporty ekstremalne: enduro i skitouring.

W młodości trenowałem zawodowo kolarstwo szosowe, to ten sport nauczył mnie szacunku, samodyscypliny, pracy w zespole i nakierował mnie na kierunek fizjoterapii.

Dużą przyjemność sprawia mi praca w gabinecie i pomaganie ludziom. Moim celem jest nie tylko pozbycie się dolegliwości bólowych u pacjentów, ale wprowadzanie ludzi w ruch, zarażanie ich zdrowym i aktywnym trybem życia. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia terapii manualnej, a gdy tylko dolegliwości bólowe ustępują, włączam w terapię ćwiczenia, tak aby pacjent na leżankę trafiał tylko w celach profilaktycznych.

Ukończona szkoła:

 • Państwowa Podhalańska Uczelnia Zawodowa – Fizjoterapia

Ukończone kursy:

 • Rozluźnienie mięśniowo-powieziowe – Masaż tkanek głębokich
 • Kinesiotaping
 • Certyfikowany Retul Bikefitter
 • Urazy przeciążeniowe – aktualne spojrzenie na leczenie
 • Trener medyczny BlackRoll Therapy (w trakcie)

Kamila Natkaniec

Kamila Natkaniec

Nauczycielka jogi

Kamila – z wykształcenia fizyk medyczny, ale z serca i powołania nauczycielka jogi i medytacji. Ukończyła kurs nauczycielski 200h RYT, kurs 50h Anatomii Jogi oraz kurs Zdrowy Kręgosłup.

Joga jest jej ścieżką życiową, praktyką ciała, umysłu oraz duszy. Pasjonuje ją ludzkie ciało, uwielbia się uczyć i rozwijać w dziedzinie jogi, anatomii oraz psychosomatyki. Jej motto to: pozycja jest dla Ciebie, a nie Ty dla pozycji, dlatego dba o to, by jej uczniowie eksplorowali i znajdowali przestrzeń we własnym ciele.

Poza jogą uwielbia przebywać w naturze, jeździć na gravelu, surfować oraz chodzić na skiturach.


Alicja Jastrząb

Alicja Jastrząb

Fizjoterapeutka

Jestem fizjoterapeutą i instruktorem Pilates. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Fizjoterapia połączyła moje dwie olbrzymie pasje: miłość do sportu i chęć pomocy drugiemu człowiekowi.  Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, kiedyś zawodowo trenowałam pływanie, później rozpoczęłam przygodę z biegami długodystansowymi, co umożliwiło mi spełnienie marzenia i ukończenie półmaratonu w Nowym Jorku. Dziś nadal towarzyszą mi sporty wytrzymałościowe, które przeplatam z treningami pilates oraz zajęciami w środowisku wodnym.

Jako terapeuta zawsze staram się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, a terapię koncentruje na holistycznym podejściu do człowieka. Przypominam moim pacjentom, że mamy tylko jedno ciało na całe życie, dlatego ważne aby o nie zadbać w każdym aspekcie. Podczas pracy w gabinecie, pomagam pacjentom wykorzystując terapię manualną i ćwiczenia jednak zawsze podkreślam, że najefektywniejszą profilaktyką jest regularna aktywność fizyczna. Pomagam pacjentom bólowym, po kontuzjach i urazach, w walce z obrzękami i problemami uroginekologicznymi. Zapraszam również na liftingujący masaż twarzy – masaż Kobido Up z tapingiem twarzy.

Szczególnie bliska jest mi fizjoterapia uroginekologiczna i również w tym kierunku, cały czas poszerzam swoja wiedzę. Praca z kobietami w różnym wieku, z dolegliwościami okolicy dna miednicy, kobietami w ciąży i po porodzie daje mi wielką satysfakcję i chęć ciągłego rozwoju.

Wszystkich pacjentów staram się zachęcać do regularnych treningów wzmacniających, które dają ulgę w codziennym siedzącym trybie życia. Z wielką przyjemnością zapraszam również, na treningi pilates. Na zajęciach pracujemy nad wzmocnieniem mięśni głębokich, prawidłową postawa ciała, powrotem do sportów po kontuzji i przygotowaniem do obciążających treningów w rytm prawidłowego oddechu.

W wolnych chwilach odkrywam nowe miejsca – podróżując, prowadzę zajęcia Aqua Aerobic, pływam, biegam i  pogłębiam filozofię – self care.

Kursy jakie ukończyłam:

 • Masaż Tkanek Głębokich
 • Drenaż limfatyczny
 • Masaż Kobido – Up i Face taping
 • Kompleksowa fizjoterapia w uroginekologii
 • Instruktor Pilates